نمونه سوالات آزمون تافل

در اینجا مجموعه ی بی نظیری از نمونه سوالات تافل را برایتان فراهم کرده ایم. این مجموعه از سوالات آزمون تافل شامل نمونه سوالات ارئه شده در انواع کتاب های آموزشی و منابع تافل که به صورت مکتوب هستند، در کنار نمونه سوالات تافل ماک (Mock) که به صورت نرم افزاری برای شبیه سازی فضای امتحان تافل درست شده اند می باشد.

جواب دادن به چند آزمون آزمایشی تافل پیش از شرکت در جلسه ی امتحان تافل امری بسیار ضروری است. حتا افرادی که بهترین سطح سواد زبان انگلیسی را دارند نمی توانند بدون اطلاع از انواع سوالات آزمون تافل و همچنین نمونه سوالات تافل، نمره ی خوبی در این آزمون کسب کنند. پس تاکید می کنیم حتمن چند آزمون آزمایشی قبل از تاریخ آزمون تافلی که ثبت نام کرده اید از خودتان بگیرید.

مجموعه نمونه سوالات تافلی که در این جا مشاهده می کنید از معتبرترین و به روز ترین منابع اخذ شده اند. با این حال به مرور موارد بیشتر و به روز تری را در این صفحه اضافه خواهیم کرد. بنابراین به دفعات به این صفحه سر بزنید تا از نمونه سوالات تافل جدید قافل نمانید.

علاوه بر خواندان نمونه سوالات آزمون تافل به دیگر قسمت های سایت دلینگلیش در ارتباط با آزمون تافل هم سربزنید. از جمله بخش ریدینگ تافل، لیسنینگ تافل، اسپیکینگ تافل، رایتینگ تافل را مطالعه کنید تا قطعن بهترین نمره را در آزمون تافل به دست بیاورید.

برای مطالب متنوع درباره ی آموزش زبان انگلیسی به صفحه ی اصلی سایت دلینگلیش مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا