۳ نمونه سوال کامل و اصلی تافل همراه با جواب

1
856
نمونه سوال تافل
تبلیغات در بزرگترین سایت آموزشی ایران دلینگلیش
تبلیغات در بزرگترین سایت آموزشی ایران دلینگلیش

هیچ چیز مهم تر از حل کردن چند نمونه سوال تافل برای موفقیت در این آزمون نیست. در این راستا، در مقاله یی که پیش رو دارید ۳ نمونه سوال کامل و اصلی تافل که از منابع رسمی این آزمون گرفته شده را برای دانلود در اختیارتان قرار داده ایم.

برای استفاده از مقالات مختلف در مورد آموزش زبان انگلیسی به صفحه ی اصلی سایت ما مراجعه کنید.

دانلود نمونه سوال تافل

 

نمونه سوال تافل

اگر قصد آماده شدن برای آزمون تافل را دارید، ولی تا به حال هیچ نمونه سوالی حل نکرده اید، به راستی که انگار هنوز هیچ کاری نکرده اید! هر چقدر کلمه و دستور زبان یاد بگیرید، هر چقدر مکالمه و رایتینگ تمرین کنید، تا زمانی که ندانید در یک آزمون واقعی تافل با چه سوال هایی قرار است رو به رو شوید، انگار چشم بسته وارد مهلکه شده اید. آنالیز و بررسی یک نمونه سوال تافل به شما کمک می کند تصویری جامع از فرمت امتحان و آنچه که قرار است با آن روبه رو شوید در ذهنتان شکل گیرد. به علاوه، این کار کمک می کند خودتان را بهتر در فضا و جو این امتحان قرار دهید.

پیش از این، نرم افزار شبیه ساز آزمون تافل را برای دانلود در سایت دلینگلیش قرار دادیم. اگر این مقاله را هنوز ندیده اید، روی تصویر ذیل کلیک کنید تا به مقاله ی مذکور منتقل شوید.

مقاله زیر را به هیچ وجه از دست ندهید  Inference Questions

نرم افزار شبیه ساز آزمون تافل

 

دانلود نمونه سوال تافل

در این پست ۳ نمونه سوالی که قبلن به صورت دیجیتال و شبیه سازی شده در اختیارتان قرار دادیم را حالا در قالب فایل های PDF برای دانلود و پرینت ارائه می دهیم. همیشه امکان استفاده از کامپیوتر برای تمرین تافل وجود ندارد، و گاهی لازم است از منابع چاپ شده هم استفاده کرد.

این نمونه سوال ها را در قالب ۳ فایل زیپ شده برای دانلود در ادامه مشاهده می کنید. در هر یک از این فایل ها شامل یک نمونه سوال به صورت PDF، همراه با پاسخنامه و توضیحات؛ به علاوه ی فایل های صوتی بخش لیسنینگ و اسپیکینگ، می باشد. فایل ها را دانلود کرده و با پسورد (delinglish.com) بازشان کنید.

دانلود نمونه سوال تافل شماره ۱

دانلود نمونه سوال تافل شماره ۲

دانلود نمونه سوال تافل شماره ۳

۳ نمونه سوال کامل و اصلی تافل همراه با جواب
۴.۴ (۸۸.۵۷%) ۲۱ vote[s]
از این مقاله خوشم آمده و می خواهم آن را به اشتراک بگذارم ☻
  • ۴
    Shares
تبلیغات در بزرگترین سایت آموزشی ایران دلینگلیش

1 نظر

درج دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here