خانه تماس با ما

تماس با ما

telegram
ما را در تلگرام دنبال کنید
aparat
ما را در آپارات دنبال کنید
instagram
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اطلاعات تماس

تماس مستقیم با مدیران سایت:

Email: mohammad.a.hashemi@gmail.com

s.ghasemi.mousavi@gmail.com

تماس در تلگرام:

@mohammadalihashemi1

@Sinarium

درباره ما

delinglish با هدف برگزاری دوره های زبان انگلیسی کار خود را آغاز نموده. و این نوید را به تمام زبان آموزان ایرانی و خارجی می دهیم که بهترین دوره ها و آموزش ها را در زمینه آزمون آیلتس، آزمون تافل، آزمون پی تی ای، و زبان انگلیسی مکالمه ارائه نماییم. شما می توانید بهترین مقالات و جزوات و دوره ها را از ما بخواهید.

آخرین مقالات

تقویت Listening با اخبار 3

تقویت listening با اخبار بهترین روش توقیت لیسنینگ بوده همچنین می تون از این راه کلمات و اصطلاحات انگلیسی را هم یاد گرفت.
Grammar and Structure

It’s high time Grammar

- Advertisement -

مقالات محبوب آیلتس

IELTS recent questions

تست آیلتس آکادمیک در امارات فوریه 2018

تست آیلتس آکادمیک در امارات فوریه 2018   IELTS test in the UAE – February 2018 Academic Module   تست های آیلتس که این بار برای شما امده...
IELTS Reading

همه چیز درباره ریدینگ آیلتس

تمام نکاتی که قبل از ثبت نام در آزمون درباره ریدینگ آیلتس باید بدانید در این مقاله برای شما آمده شده. از 0 تا 100 ریدینگ آیلتس از نکات کلیدی گرفته تا انواع سوالات ریدینگ و به طور خلاصه هر آنچه که درباره ریدینگ آیلتس باید بدانید اینجا هست.
IELTS Reading

اگر این نکات را نمی دانید در آیلتس شرکت نکنید

نکاتی در آمادگی برای آیلتس وجود دارد که اگر انها را نمیدانید هرگز نباید اصلا برای ثبت نام آیلتس اقدام کنید. 21 نکته بسیار مهم که باید قبل از آزمون در بخش ریدینگ آیلتس آنها را بدانید در این مقاله اماده شده. انها را با دقت بخوانید و سعی کنید از این 21 نکته کلیدی استفاده کنید تا نمره خوبی بگیرید.

معرفی آیلتس

دوستان زیادی هستند که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل دارند، شاید هنوز یادگیری زبان را شروع نکرده باشید شاید هم شروع کردید اما از آیلتس فقط یک اسم شنیده باشید و هیچ تصویر درستی از آیلتس نداشته باشید. در این مقاله به طور کامل کاربردها و تفاوت های انواع آیلتس را بیان کردیم. با خواندن این مطلب با آزمون آیلتس آشنا می شوید.
IELTS recent questions

تست آیلتس آکادمیک در انگلیس ژانویه 2018

نمونه سوالات واقعی آزمون های اخیر، یکی از آزمون های اخیر که در انگلستات در ماه جاری برگزار شده بود را برای شما آماده کردیم. میتوانید از این سوالات به عنوان تمرین استفاده کنید. IELTS test in the UK – January 2018 Academic Module

مقالات محبوب تافل

ویژگی های متون تافل

انتظاری که اکثر زبان آموزان از متون بخش Reading آزمون های آکادمیک دارند چیزی شبیه به همان متونی است که در کتاب های آموزش زبان خوانده اند. این تصور غلطی است. کلیه ی متون موجود در امتحان تافل دارای ویژگی های خاصی در نحوه ی استفاده از دستور زبان، کلمات، و پاراگراف بندی هستند که آن ها را از متون غیر آکادمیک شامل مقاله های روزنامه و مجلات، متون ادبی، و غیره مجزا می کند. بدون دانستن این ویژگی ها و حداقل چندبار تحلیل و تشریح این متون غیر ممکن است نمره ی خوبی در آزمون تافل بگیرید. دانستن ویژگی های زبانی متون آکادمیک و کسب مهارت در بخش Reading همچنین می تواند به انشا های شما در بخش Writing هم کمک کند. هر کس که بتواند خوب بخواند، خوب هم می تواند بنویسد. طبیعی است وقتی کسی درکی از یک متن آکادمیک نداشته باشد نمی تواند چنین متنی بنویسد.

مراحل امتحان تافل از لحظه ی حضور در مرکز تا پایان امتحان

در این مقاله تک تک مراحلی را که در روز امتحان تافل، از لحظه ی ورود به مرکز آزمون، تا پایان امتحان باید بگذرانید برایتان فهرست کرده ایم و توضیح داده ایم. دانستن این مراحل، نکات، و فوت و فن هایی که ما به شما معرفی می کنیم چیزی کم از دانستن محتوای خود امتحان تافل ندارد؛ چرا که دانستن اینکه بعد از هر مرحله چه اتفاقی خواهد افتاد هم از استرس شما کم می کند و تمرکزتان را بر محتوای آزمون افزایش می دهد، هم وقتتان با خواندن اطلاعات بی هوده و فکر کردن به این که «حالا باید چکار بکنید» هدر نمی رود، و هم از خسته شدن و کلافه شدن شما با مرور مطالب غیر ضروری جلوگیری می کند. به علاوه ما در این مقاله از تجربیات و نصیحت های افرادی که قبلن امتحان تافل را داده اند استفاده کرده ایم؛ قطعن برای موفقیت در هر کاری چیزی مفید تر از پرسیدن از افرادی که قبلن آن کار را انجام داده اند نیست.

TOEFL Writing

چهارمین و آخرین بخش آزمون تافل، مهارت Writing می باشد. در این بخش می بایست 2 انشا آکادمیک بنویسید. برای انشا اول که انشا ترکیبی (Integrated Writing) نام دارد، 20 دقیقه زمان دارید، و باید ابتدا یک متن کوتاه بخوانید، سپس به یک سخنرانی کوتاه کلاسی گوش بدهید، و بعد محتوای آن ها را بر اساس موضوعی که به شما داده می شود با هم تطبیق، مقایسه، و تحلیل کنید و در قالب یک انشا بنویسید. در مورد انشا دوم که انشا مستقل (Integrated Writing) نام دارد، تنها موضوعی به شما داده می شود که می بایست نظرات و دیدگاه های شخصی خودتان را با رعایت اصول نگارشی آکادمیک در قالب یک انشا در مدت 30 دقیقه بنویسید. مجموع وقتی که برای انجام این بخش از آزمون به شما داده می شود 50 دقیقه است.

TOEFL Speaking

سومین بخش آزمون تافل، مهارت Speaking است. پاسخ گویی به سوالات این بخش کاملن از طریق صحبت با میکروفن انجام می گیرد. در این بخش با 6 سوال مواجه می شوید. نوع سوالات و ترتیب اولویتشان همیشه به یک صورت است. زمان این بخش همیشه به یک اندازه، یعنی 20 دقیقه است. مصححین به جواب های شما نمره یی کلی (Holistic)، از 0 تا 4 می دهند. سپس میانگین نمره ی همه ی جواب ها در 7.5 ضرب می شود و نمره ی نهایی شما را از 30 مشخص می کند.

TOEFL Listening

دومین بخش آزمون تافل، بخش Listening است. در این بخش 2 الی 3 مکالمه هر کدام با زمان تقریبی 3 دقیقه، و 4 الی 6 سخنرانی کلاسی هر کدام با زمان تقریبی 5 دقیقه وجود دارد. بعد از گوش دادن به هر مکالمه، به 5 سوال، و بعد از هر سخنرانی، به 6 سوال پاسخ خواهید داد. ماکسیمم نمره در این بخش 30 امتیاز است. در حدود 60 الی 90 دقیق هم برای تکمیل این بخش زمان دارید. از آن جا که بین 25 الی 40 دقیقه از وقت در نظر گرفته شده صرف پخش مکالمه ها و سخنرانی ها می شود، پس به طور میانگین برای خواندن و جواب دادن به هر سوال حدود 60 ثانیه فرصت دارید. همه ی انواع سوالاتی که با آن ها مواجه می شوید به صورت 4 گزینه یی هستند، به جز دو مورد، که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

آموزش زبان انگلیسی

مقالات فرهنگی

Three Billboards Outside Ebbing Missouri

Three Billboards Outside Ebbing Missouri

Three Billboards Outside Ebbing Missouri Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 2017 Three billboards?! Three worn out and peeled-off billboards. Located on a deserted and rarely-taken road,...

Psyché – Gaspar Noé

Psyché, a new feature film by Gaspar Noé will be made in 2018. Not much information about this film has been released yet, but according to the news published recently (February 24) on Gaspar Noé’s fans website this film is currently being shot and may be released sometime after June 2018. The language of this film is French, and its run time is 90 minutes. This film is in color and might be shot on film, rather than digitally. The allocated budget is 2.6 million euros and is supported by some French production companies. This is all the technical information that we know so far. But a synopsis of the film has also been released.
Rosetta movie

what we are watching this week

Rosetta, a teenager living in trailer park with her hedonist mother, is put in front of Dardennes' handheld and tight-focused camera this time. Released in 1999, Rosetta is another success for the Belgian writer-directors, Luc and Jean-Pierrre Dardenne.
Where to go

Machu Picchu, The Lost Heaven

Traveling and exploring is one of the biggest gifts we've been given. But seriously, is everywhere worth going? Are all the the places in...

An analysis of “The Emperor of Ice-cream” by Mohammad Sadegh Balouchi

An analysis of "The Emperor of Ice-cream" by Mohammad Sadegh Balouchi Call the roller of big cigars" The muscular one, and bid him whip In kitchen cups...

محبوب ترین ها

What to listen tonight

خواننده ی مورد علاقتون کیه؟ مطمئنا بارها توی زندگیتون این سوال رو ازتون پرسیدن. و خیلی راحت میشه حدس زد که جوابی که دادید، بر...

فعل های Non-Action (غیر استمراری) چه هستند؟

تقریبن همه ی فعل های انگلیسی را می توان به صورت استمراری، با زمان های استمراری به کار برد. منظور ما از زمان های استمراری، زمان هایی نظیر Present Continuous (حال استمراری)، Past Continuous (گذشته ی استمراری)، و نظیر این هاست. البته تعداد محدودی از از افعال هستند که این قابلیت را یا به طور کامل ندارند، و یا تنها در شرایطی خاص و با معنایی خاص دارند. به این افعال غیر استمراری یا Non-Action Verb خطاب می شود. در این شرایط حتا اگر نیاز باشد از زمان استمراری استفاده کنیم تا منظورمان را به مخاطب برسانیم، ناچاریم از زمان های غیر استمراری استفاده کنیم. به فعل های از این دست، فعل ایستا (Static) نیز خطاب می شود، در حالی که به فعل هایی که خاصیت استفاده به صورت استمراری را دارند، علاوه بر Action Verb (فعل های استمراری)، فعل پویا (Dynamic) هم گفته می شود. اگر تا پایان این مقاله همراه ما باشید کاملن متوجه معنا و کاربرد این فعل ها خواهید شد.

منابع IELTS Listening

منابع لیسنینگ آیلتس IELTS Listening Material منابع IELTS Listening منابع IELTS Listening زیادی وجود دارد که در این مقاله میخوام همرو به مرور زمان و با جزیات...

The King of Cigars by Mohammad Sadegh Balouchi+Second part

داستانی بسیار زیبا و خواندنی که بخش اول آن را برای شما آماده کردیم به نام The King Of Cigars نوشته محمد صادق بلوچی. خواندن این داستان به لول متوسط به بالا پیشنهاد می شود. تمام اصطلاحات زیبا و کاربردی آن را میتوانید یاد بگیرید. داستان بی نهایت زیباست.

تکنیک نمره 7 لیسنینگ آیلتس

یک تکنیک ساده برای گرفتن 7 در Listening IELTS تکنیک نمره 7 لیسنینگ آیلتس تکنیک های زیادی برای بهبود Listening  وجود دارد اما این تکنیک است...

مقالات آموزشی PTE